Abdi İpekçi Cd. No 61 Reasürans Han 2 Kat 5, Maçka, Harbiye, 34367 Şişli/İstanbul

Ziyaretçi Defteri

Azalımış yumurta rezervi tanısı konuldu tüp bebek tedavisi ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum
Hani ULU ÖNDERİMİZ ÜSTÜN DÜŞÜNÜR MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜ`MÜZÜN ÇOK DEĞERLİ BİR SÖZÜ VARDIR BURDAN DA KENDİSİNE BÜYÜK BIR. SAYGI SEVGİ VE MİNNETLE ANIYORUZ. işte o BÜYÜK DÜŞÜNÜR KURUCUMUZ derki; beni türk hekimlerine emanet ediniz. Hakikaten öyle tmm saygı değer Nilgün TURHAN hocam tanışma fırsattım olmadı ama geçirdiğim epilepsi hastalık ve iyileşmeme sebep olan doktorum doktorlarımız çevremdekiler yok işte şıh mıh ben bunları hiçbirine inanmadım inanmamda çünki biliyorum ki doktorlarımız biz hastalar için en iyisi ister ATATÜRKÜ`MÜZ nasıl türk hekimlerimize inandıysa bende öyle inandım. İyi ki TÜRK hekimleri var. İyi ki bizim bu ülkenin doktorlarısınız mesleğiniz o kadar kutsal ki tabii başka meslek grupları göz ardı etmemek lazım öğretmenlerimiz polislerimiz askerlerimiz hakim savcılarımız ve sayamadığım meslek gruplarında olanlara ve bu ülke için çalışan emek verenlere burdan onlara ayakta alkışlıyorum. İyi ki doktorlarımız ve iyi ki diğer meslek grupları varsınız Saygılarımla...
Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle size başarılar diliyorum sizler olduğunuz sürece nice insanlar yaşamaya sevinçle bakacaklardır.

Teşekkürler Nilgün Hanım
Dr. Nilgün Turhan, biz kadınların bitmeyen problemleri ile ilgili olarak bana hem doktor, hem arkadaş olarak her zaman doğru ve önemli yönlendirmeler ve tedaviler önermiştir.

Kendisinin alanında her zaman yeni başarılara imza atacağına inanıyorum.
Sevgi ve selamlarımla...
Bugün ben ve oğullarım hayattaysak önce Allah sonra sizin sayesinizdedir. SONSUUUZ TEŞEKKÜRLER..
hocam size canım feda olsun önce Allah sonra sizin sayenizde anne oldum Allahım sizi başımızdan eksik etmesin sizi çok seviyoruz ellerinizden öpüyoruz hocam saygılarımla..
Hamilelik öncesi yaşadığım kist problemi sebebiyle Nilgün Hanımla tanıştık. Bir çok doktorun ilaç tedavisi uygulamak istemesine rağmen Nilgün Hanımla düzenli kontroller ile bu sorunu çözdük. 9 aylık süreçte ailemizden biri olan Nilgün Hanım gerek bilgisi gerekse hasta doktor ilişkisi bakımından çok başarılı bir doktor. Deneyimlerine güvendiğim için hamilelik sorunu yaşayan arkadaşıma Nilgün Hanımı tavsiye ettim ve tüp bebek yöntemiyle mutlu bir aile kurulmasına katkıda bulundu. Bana ve birçok arkadaşıma destek olduğu için Nilgün hanıma çok teşekkür ediyorum.
Nilgün hocamı tanımak demek artık mucizelere inanmak demektir. Eğer onunla birlikte çalışma şansını yakalamışsanız her gün bu mucizelere tanık olabilirsiniz. Yıllarca bir çok düşük bir çok cerrahi müdahale ve Tüp Bebek denemelerinden sonra tam tüm umutları bitmişken Nilgün hocama başvurmuş bir hastanın gözlerimdeki umudu o umudun hemde ilk aşılamada nasıl bir mucizeye dönüştüğünü görebilirsiniz yada hiç bebek sahibi olamayacağı söylenmiş bir çiftin çaresizliğine nasıl çare olduğuna tanık olabilirsiniz Nilgün hocam ile çalışma imkanı bulmuşsanız eğer ona saygıdan öte hayranlık duymaktan başkası gelmez elinizden....hocam iyi ki varsınız iyi ki tanımışız sizi ve bende minik mucizesini size borçlu olan bir hastanız olarak size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Nilgün hocam tanıdığım doktorların en mükemmeli,hocamızı tanıdığım için eşim ve ben çok mutluyuz.sayesinde her şey çok güzel oldu.Güler yüzü karşısındaki kişiye güven veriyor. Hocamızı tanımak bizim için bir ayrıcalık oldu. İyi ki varsınız hocam iyi ki bizim doktorumuz olmuşsunuz.
Hocamı tarif etmek için yıldızlar yetersiz kalır. Hayatımın değişmesinde hayal olarak gördüğüm her şeyin gerçekleşmesinde doğrudan katkısı vardır. Sadece çok iyi bir kadın doğum uzmanı değil, İnsan olarak da eşine rastlanması güç birisidir. Hayatlarımız keşiştiği ve sizi tanıma şerefine nail olduğum için, kendimi çok sanşlı hissediyorum. İyi ki varsınız.
Nilgun Hocam bana yıllar önce koyduğu hipotiroid ve PCOS tesisiyle hem fiziksel hem de ruhsal sağliğımı düzeltmeme çok yardımcı oldu. Kendisi kadın hastalıkları konusunda harika bir uzman. Bugün sağlıklıysam ve mutluysam, bunu kendisine borçluyum. Guler yuzu ve sonsuz ilgisi icin kendisine buradan tekrar tesekkur etmek isterim.